Başkanın Daveti

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı ve Türk Radyoloji Derneği Bursa Şubesi olarak, değerli hocamız adına düzenlediğimiz “Ercan Tuncel Uludağ Radyoloji Günleri”nin 10.sunu bu yıl, 6-7 Nisan 2019 tarihlerinde Bursa Almira Otel’de gerçekleştireceğiz. Uludağ Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalı’nın kuruluşunda ve gelişmesinde özverili çabaları ile birlikte ülkemiz radyolojisine de çok büyük katkıları olan değerli hocamız adına böyle bir etkinliği geleneksel hale getirmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu yılki çalıştayımızın konusu “ Meme Radyolojisi ”dir. Konunun ana başlıkları altı oturumda, konusunda yetkin meslektaşlarımız tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Türk Radyoloji Derneği Meme Radyolojisi alt çalışma grubunun katkılarıyla kapsamlı ve doyurucu bir program oluşturduğumuza inanıyoruz. Çalıştaya bilimsel destek veren tüm meslektaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyoruz.

Kentimizin zengin tarihsel dokusu ve yeşil atmosferinde, yoğun bir bilimsel program ile birlikte dinlenme fırsatı bulacağınızı da umuyoruz. Çalıştay Düzenleme Kurulu olarak, sizleri kentimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. 6 Nisan’da yeşil Bursa’mızda görüşmek dileğiyle, saygılar sunuyoruz.


Dr. Gökhan GÖKALP
Çalıştay Başkanı 

 

Dr. Levent ÇELİK
Çalıştay Eş Başkanı